T.C. MEB 608 SAATLİK MASAJ KURSU

KAYIT DURUMU: Erken Kayıt
EĞİTİM GRUBU: Hafta İçi Gündüz
TOPLAM SÜRE: 20 Hafta
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 17.02.2014
SONLANMA TARİHİ: 04.07.2014
EĞİTİM GÜNLERİ: 

EĞİTİM SAATLERİ: 12:00 - 15:00 arası

PROGRAMIN AMACI: Kabul görmüş tüm masaj uygulamalarını gerçekleştirebilecek doğru bilgi birikimi, pratik tecrübe ve tam yetkinliğe sahip, masajı meslek olarak kabul etmiş akademik masaj tanımına uygun profesyonel masaj uzmanları yetiştirmek.

BELGELENDİRME: Eğitim sonunda T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve bakanlıkça uluslararası geçerliliğe sahip 608 Saatlik Masör/Masöz Kursu "Kurs Bitirme Belgesi" verilmektedir.

PROGRAM İÇERİĞİ: Ders programı içeriğinde tüm masaj tekniklerinin eğitiminin ve diğer masaj ekollerinin eğitim modüllerini de içermektedir. Program kapsamında;

Klasik Masaj - Derin Doku Masajı
Shiatsu Masajı
Thai Masajı
Refleksoloji
Taş Terapi Teknikleri

dersleri detaylı olarak olarak yer almaktadır. Eğitim programı kapsamında işlenen ders konularını, eğitimin bütününü oluşturan ve yukarıda yer alan eğitim modüllerine tıklayarak görebilirsinz.

DUYURULAR

Başka sitelerde yer alan yanıltıcı bilgiler hakkında.

Kurumumuz ve eğitimlerimiz hakkında yalnızca sitemizde yer alan bilgiler güncel ve doğru bilgilerdir. Bu nedenle başka kaynaklarda yer alan bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ederiz.

 
Masaj Uygulayıcılığı Meslek Standardı, Resmi Gazete'de yayınlandı!

Masör/Masözlük, 21.03.2012 tarih ve 28240 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan "Masaj Uygulayıcısı Meslek Standardı" ile resmi bir meslek olarak devlet tarafından da kabul gördü. Tüm sektör paydaşlarına hayırlı olsun.

 

BASINDA BİZ